22 Kasım 2016 Salı 19:29
Deli Divane 24 Kasım 121.bölüm özeti ve fragmanı
Kanal 7 ekranlarının en çok takip edilen yapımlarından olan ve Hindistan yapımlı Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 24 Kasım Perşembe günü 121.bölüm ile yayınlanacak olan dizi ile ilgili haberimiz sizlerle..
 
Haftanın her günü yeni bölümleriyle hayranlarının karşısına çıkan ve reytinglerde düzenli bir başarı sağlayan Hint yapımı Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 16.00’da başlayan ve 4 bölümün birleştirilmesi ile birlikte 80 dakika yayınlanan Deli Divane dizisi 24 Kasım Perşembe günü 121.bölüm ile ekranlarda olacak.
Nefes kesen sahnelerin sevenlerinin karşısında olacağı Deli Divane dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:
Alekh’in Divali gecesinde yaşananları hatırlaması ile birlikte tüm gerçekler ortaya çıkmıştır. Alekh, Ambika’nın dedesini öldürdüğünü söyler! Ambika ise Vasundhara’ya olan kzıgınlığının hırsını Alekh’ten almaya karar verir.

Büyükbabaya kurduğu tuzağın Alekh tarafından fark edilmesi ile birlikte oyunu onun üzerinden kuran Ambika oldukça tehlikeli bir hal almıştır.
Alekh ise yıllar sonra teyzesinin kurduğu planı ortaya çıkartır. Ambika’nın kimseden gizleyeceği bir şey kalmaz ve büyükbabayı kendisinin öldürdüğünü söyler.

Ambika Vasundhara’nın canını acıtmak için yıllarca Alekh’i kullandığını söyler. Kendisinin hakkını yiyenlerden hırsını aldığını söyleyen Ambika şirketi ve evi Naveen’in hak ettiğini söyler. Ambika’nın bu kadar kötü olması da herkesi şaşırtır!
 
Son Güncelleme: 22.11.2016 21:47
Yorumlar

Google+'da Paylaş