24 Ocak 2017 Salı 14:43
Deli Divane 183.bölüm fragmanı 25 Ocak Çarşamba Kanal 7

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 182.bölüm ile sevenlerinin karşısında olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

Haftanın her günü sevenlerinin karşısına çıkan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde artık adım adım sona doğru yaklaşılıyor. Hindistan yapımlı dizilerden olan ve ülkemizde de büyük ilgi gören Deli Divane dizisi 182.bölüm ile ekranlarda oldu.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide Sadhana’nın adına yapılan yardım derneği ile ilgilenen Vasundhara ve Ragini bu dernek ile oldukça meşguldürler. İşte son bölümden gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Vasundhara, Sadhana’nın ölümünün ardından onun adına kurulan yardım derneğinin başında durur ve ilgilenmeye başlar. Ragini ile birlikte yardıma muhtaç çocuklara yardım faaliyetlerini yürüten Vasundhara’nın dikkatini Sahksi çeker ve Alekh ile evlendirmek ister.

Sadhana’nın anılarını yaşatmak için kurulan yadım derneğinin işlemlerini Ragini ile Vasundhara yürütmektedir. Dernekten yardım alan Sahksi ise tesadüfen Alekh’in hayatını kurtarır. Bunun üzerine ise Vasundhara Sahksi’nin Alekh için doğru kişi olduğu düşüncesine kapılır.

Ragini her ne kadar engellemek istese de Vasundhara kendi düşüncelerinden vazgeçmez. Vasundhara’nın aklına koyduğu Sahksi ise çok önemli bir plan yapar.

Yorumlar

Google+'da Paylaş