14 Ocak 2017 Cumartesi 16:06
Deli Divane 173.bölüm fragmanı 15 Ocak Pazar Kanal 7 Aradan Yıllar Geçer
 Kanal 7 ekranlarının Hint yapımlı dizilerinden olan Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 15 Ocak Pazar günü 173.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan dizi ile ilgili bilgiler ve merak edilenler sizlerle!

 

2007-2010 yılları arasında Hindistan’da her bölümü 20 dakikadan olmak üzere 739 bölüm boyunca yayınlanan ve ekranlara damgasını vuran Deli Divane dizisi Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında da aynı etkiyi yapmış durumda.

2016 yaz döneminden bu yana haftanın her günü ekranlarında yayınlanan Deli Divane dizisinde artık sona doğru yaklaşılıyor. İşte dizinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde Sadhana’nın ölümü herkesi derinden sarsmıştır. Alekh Sadhana’nın ölümünü kabullenemez ve yine eski haline döner. Ragini için Sadhana’nın öldüğünü kabullenmek de kolay olmayacaktır.

İlk önce gerçekten kaçmaya çalışsa da babasının yardımıyla birlikte güçlü olması gerektiğini anlar. Ragini artık kendi kızı ile birlikte Khushi’yi de büyütecektir. Anne olduğu gün Sadhana’yı kaybeden Ragini için yeni bir hayat başlamıştır.

Aradan 7 yıl geçer. Alekh eski haline dönmüştür. Ranvir ise yaşadıklarını unutmak için kendini şirketin işlerine verir. Ragini de Vasundhara ve Kaşalya’nın yardımı ile birlikte kızlara bakar. Ragini’yi yaralayan ise Tamanna’nın doğum gününde Sadhana’nın ölüm gününün olmasıdır.

Son Güncelleme: 14.01.2017 16:07
Yorumlar

Google+'da Paylaş