13 Ocak 2017 Cuma 15:36
Deli Divane 172.bölüm fragmanı 14 Ocak Cumartesi Kanal 7
 Ülkemizde heyecanla takip edilen Hint diziler arasında yer alan ve her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Deli Divane dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 14 Ocak Cumartesi  günü 172.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili ayrıntılar sizlerle!

 

Her bölümü merakla takip edilen Hint yapımlı dizilerden Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 2007-2010 yılları arasında yayınlandığı Hindistan’da ekranlara damgasını vuran Deli Divane dizisi 2016 yaz döneminden bu yana Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta.

4 bölüm birleştirilerek 80 dakika yayınlanan Deli Divane dizisini haftanın her günü saat 16.15’de Kanal 7’de takip edebilirsiniz.

Son bölüm özeti:

Rajvans ailesi el birliği ile Karen’in planlarının önüne geçer. Sadhana ve Ragini’nin hamile olması ile birlikte herkes çok heyecanlanmıştır. Karen ise Interjet’in masum olduğunu öğrenir. Bunun üzerine Karen Rajvansları bitirme planından vazgeçer.

Sadhana’nın her gece kabuslar görmesi nedeniyle hayatı zora girer. Alekh ise Sadhana’yı sakinleştirmek için uğraşmaktadır. Sadhana yaşadığı stresten dolayı erken doğum yapar ve bir kızı olur.

Ablası için endişe etmekten kendi çocuğuna sevinemez.

 

Deli Divane Künye

Türü: Romantik ve Dram

Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar

Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).

Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar

Yapım yılı: 2007

Ülke: Hindistan

Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Son Güncelleme: 13.01.2017 15:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş