11 Ocak 2017 Çarşamba 21:59
Deli Divane 171.bölüm fragmanı 12 Ocak Perşembe Sadhana Anne oluyor!
 Haftanın her günü ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisi ile ilgili gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 12 Ocak Perşembe günü 171.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili bilgiler şu şekilde..

 

Hint yapımlı diziler arasında yer alan ve 2016 yaz aylarından bu yana büyük ilgi gören Deli Divane dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarıyoruz. 2007-2010 yılları arasında ülkesi Hindistan’da büyük ilgi gören ve ülkemizde de yoluna başarılı bir şekilde devam eden Deli Divane dizisi 12 Ocak Perşembe günü yayınlanıyor.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide Sadhana anne olmanın heyecanını yaşıyor! İşte son bölümden bilgiler;

Son bölüm özeti:

İlgi ile takip edilen Deli Divane dizisinde Rajvans ailesinde el birliği yapılır ve Karen’in planının önüne geçilir. Sadhana ve Ragini’nin hamile olması haberi de herkes tarafından heyecanla karşılanır.

Interjet’in masum olduğunu öğrenen Karen Rajvansları bitirme planından vazgeçer. Sadhana ve Ragini’nin hamile olması ile birlikte ailede yüzler gülmeye başlar.

Sadhana’nın gördüğü kabuslar ise hayatını zora sokacaktır. Sadhan sürekli Ragini’nin merdivenlerden yuvarlandığını görür. Alekh de Sadhana’yı sakinleştirmeye çalışır. Sadhana stresle beraber erken doğum yapar ve bir kızı olur.

Son Güncelleme: 11.01.2017 21:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş