29 Aralık 2016 Perşembe 21:38
Deli Divane 157.bölüm fragmanı 30 Aralık Cuma Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 156.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte haberin detayları!

 

Haftanın her günü sevenlerinin karşısında olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 156.bölüm ile yayınlandı ve reytinglerde üst sıralarda yer almayı başardı.

2016 yaz döneminden bu yana Kanal 7 ekranlarında yayın hayatını sürdüren Deli Divane dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Vasundhara, Alekh ve Ranvir’in dönmesi ile birlikte hastalı numarası yapar. Alekh ise annesinin yalanını oraya çıkartır ve Vasundhara bu gelişmenin ardından iyice yalnız kalır.

Vasundhara kalp krizi geçirmiş gibi ortalığı ayağa kaldırır. Alekh ve Ranvir ise soluğu hastanede alır. Alekh annesinin dosyasını okuduktan sonra hasta olmadığını öğrenir.

Alekh bu gelişmenin ardından annesindne iyice soğur. Ranvir ve Ragini’nin desteği ile birlikte bir kiralık ev bulan Alekh bundan sonra Sadhana ile birlikte yeni bir hayata başlama kararı alır. Kaşalya ise Sadhana’nın bu fedakarlıklarını unutmaz ve onlara eşya verir.

Ranvir ve Alekh ise iş birliği ile birlikte evi boyarlar. Sadhana ise Alekh ile aynı çatı altında yaşayacağı için çok heyecanlıdır.

Son Güncelleme: 29.12.2016 21:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş