26 Aralık 2016 Pazartesi 18:34
Deli Divane 154.bölüm fragmanı 27 Aralık Salı Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan sürüyor. Son olarak 26 Aralık Pazartesi akşamı sevenlerinin karşısında olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Son dönemlerin en çok takip edilen dizilerinden bir tanesi de Deli Divane oldu. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Deli Divane Hindistan yapımı dizi. 2007-2010 yılları arasında Hindistan’da yayınlanan ve yayında olduğu dönemlerde oldukça popüler olan Deli Divane dizisi yaz döneminden bu yana Türkiye’de yayın hayatına devam ediyor.

27 Aralık Salı günü 154.bölüm ile ekranlarda sevenlerinin karşısında olacak Deli Divane dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Kaşalya Sadhana’nın kendisi için yaptığı fedakarlığın ardından çok şaşırır. Kendisi yüzünden Sadhana’nın mutluluğunun gölgelenmesini istemeyen Kaşalya Alekh’in düğününe gider ve Vasundhara’nın yaptıklarını anlatır.

Bu haksızlığa daha fazla göz yumamayan Kaşalya Alekh’e olanları anlatır. Malika ile ile Alekh’in evlenmesini isteyen Vasundhara ise birden fazla oyun çevirir.

Alekh ise duydukları karşısında şok geçirir. Annesine isyan eden Alekh törenden ayrılır. Sadhana ise evde büyük annesi ile birlikte dua eder. Alekh ise Sadhana’dan özür dilemek için eve gelir ve af diler.

 

Deli Divane dizisi haftanın her günü saat 16.15’de Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 26.12.2016 18:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş