17 Aralık 2016 Cumartesi 15:33
Deli Divane 145.bölüm fragmanı 18 Aralık Pazar Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Deli Divane dizisi ile ilgili tüm gelişmeleri sitemiz ayrıcalığı ile sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Deli Divane dizisi son olara 144.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü sevenlerinin karşısında olmaya devam eden ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Deli Divane dizisi son olarak 144.bölüm ile 17 Aralık Cumartesi günü ekranlarda oldu.

Deli Divane dizisi 2007-2010 yılları arasında ülkesi Hindistan’da yayınlanmıştır. Ülkesinde büyük ilgi gören Deli Divane dizisi 2016 yaz döneminden bu yana ülkemizde Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam etmektedir.

Son bölüm özeti:

Sadhana Kaşalya’nın hastaneden sonuçlarını almaya gider. Aldığı sonuçlar ile birlikte Sadhana tam anlamıyla şok olmuştur. Çünkü yengesinin hastalığı çok ağırdır.

Sadhana öğrendiği bu gerçeği herkesten gizleme kararı alır. Yengesinin hiç üzülmemesi gerektiğini söyleyen doktorun sözünü dinlemeye çalışan Sadhana yengesinin bir dediğini iki etmez.

Rajvansların katıldığı partide Sadhana çok gerilmiştir. Vasundhara’nın söyledikleri ile birlikte Sadhana iyice üzülür. Alekh’in ortağı Malika ise Alekh’in çalışma ve aziminden çok etkilenir. Sadhana ise herkes tarafından dışlanan isim olur.

Kaşalya ise Vino’nun oğlunu çok üzer. Bir kez olsun görmek istediğini söyler ancak Maiti hala ise onlara küstür. Bakalım Kaşalya’nın isteği gerçekleşecek mi göreceğiz.

Deli Divane dizisi her gün saat 16.00’da Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 17.12.2016 17:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş