16 Aralık 2016 Cuma 18:16
Deli Divane 144.bölüm fragmanı 17 Aralık Cumartesi Kanal 7

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve Hindistan yapımlı Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 144.bölüm ile 17 Aralık Cumartesi günü sevenlerinin karşısında olacak dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Haftanın her akşamı yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden Deli Divane dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarıyoruz. 2007-2010 yılları arasında Hindistan’da yayınlanmasının ardından yıllar sonra yolu Türkiye’ye düşen Deli Divane Kanal 7’de de büyük ilgi görmüş durumda.

Son olarak 143.bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkan Deli Divane dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler sizlerle;
Son bölüm özeti:

Deli Divane dizisinin son bölümünde Sadhana Kaşalya’nın hastaneden sonuçlarını almaya gider. Aldığı sonuçlar karşısında şok olan Sadhana’nın öğrendiği bilgilere göre yengesinin hastalığı çok ağırdır.

Sadhana ise Kaşalya’nın hastalığını herkesten gizleme kararı alır. Yengesinin hiç üzülmemesini gerektiğini söyleyen doktorun dediklerini yapmaya çalışır. Rajvansların katıldığı partide ise Sadhana çok gerilmiştir.

Vasundhara’nın söyledikleri ile birlikte Sadhana iyice üzülmüştür. Alekh’in ortağı Malika ise Alekh’in çalışkanlığından çok etkilenmiştir. Sadhana ise yaptıklarından dolayı herkes tarafından dışlanmıştır. Kaşalya ise Vino’nun oğlunu çok üzer. Bir kez olsun görmek istediğini söyler ancak Malti ise hala onlarla küstür.

 

Deli Divane dizisi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında olmaya devam ediyor!

Son Güncelleme: 16.12.2016 18:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş