15 Aralık 2016 Perşembe 14:28
Deli Divane 143.bölüm fragmanı 16 Aralık Cuma Sadhana’nın çabası

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Sadhana’nın kendini affettirme çabalarına tanıklık ettiğimiz son bölümün ardından Deli Divane 143.bölüm ile 16 Aralık Cuma günü yayınlanıyor. İşte detaylar..

 

2007 ve 2010 yılları arasında Hindistan’da sevenlerinin karşısında olan ve ekranlara damgasını vuran Deli Divane dizisi Türkiye’de de reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Kanal 7 gündüz kuşağında yayın hayatını sürdüren Deli Divane son olarak 142.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

143.bölüm ile 16 Aralık Cuma günü yayınlanacak olan Deli Divane dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Sadhana sevdiklerini çok üzdüğünün farkına varmış ve hatasını telafi etmek için elinden geleni yapacaktır. Yoğun bakımdan çıkan adamın söyleyecekleri hem Sadhana için hem de Ranvir için kader belirleyici olacaktır.

Sadhana ise umutla Ranvir’in yaraladığı adamın yoğun bakımdan çıkmasını bekler. Adam Naveen’in onu para ile tuttuğunu söyleyemez. Sadhana ise Naveen’in adını vermeden gerçekleri söylemesi konusunda adamı ikna etmeye çalışmaktadır.

Ranvir ise yaşadığı haksızlığın ortaya çıkmasının ardından rahatlamıştır. Serbest bırakılmasının ardından Rajvanslar da çok mutlu olur. Ranvir hapisten çıktığında evde olanları öğrenir ve Sadhana’ya yapılanlara kızar. Ragini ise bebeğini Sadhana yüzünden kaybettiğini söylemek zorunda kalır.

Son Güncelleme: 15.12.2016 14:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş