13 Aralık 2016 Salı 15:11
Deli Divane 141.bölüm fragmanı 14 Aralık Çarşamba Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen Hint yapımı Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Haftanın her günü yayınlanan sevilen dizi 14 Aralık Çarşamba günü 141.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte haberin detayları..

 

2007-2010 yılları arasında Hindistan’da dizi severlerin karşısına çıkan ve her bölümü 20 dakika süren Deli Divane dizisi Türkiye’de ise 4 bölümü birleştirilerek 80 dakika yayınlanıyor. Yaz döneminden bu yana Kanal 7 ekranlarında olmaya devam eden Deli Divane büyük ilgi görmüş durumda.

Bir Garip Aşk ile birlikte yoluna başarılı bir şekilde devam eden Deli Divane dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Kaşalya Praka ile arasını bozan Sadhana’ya rahat vermez. Sadhana ise sürekli yengesinin ithamlarından dolayı rahatsız olsa da bunlara boyun eğmek zorunda kalır.

Dayısı ile yengesinin evliliklerinin devam etmesi için evden ayrılma kararı alan Sadhana herkes uyurken evden gizlice kaçmak istese de dayısı onu son anda yakalar ve ikna eder.

Sadhana’nın varlığı aynı zamanda Vino ve babasının da arasını bozar. Vino ve karısı ev aramaya başlarlar. Kaşalya Ragini’ye Sadhana ile tüm bağlarını koparmasını ister. Ranvir’i ziyarete giden Ragini ise bebeğini kaybettiğini söylemez.

Vasundhara ise Alekh’e Sadhana ile barışmaması için söz ister. Alekh ise Sadhana’nın yokluğuna üzülse de annesinin güvenini sarsmak istemez.

Son Güncelleme: 13.12.2016 15:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş