06 Aralık 2016 Salı 15:58
Deli Divane 134.bölüm fragmanı 7 Aralık Ranvir için umutlar azalıyor

Gündüz kuşağının en çok ilgi gören dizilerinden bir tanesi de Deli Divane oldu. Her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisi 133.bölüm ile ekranlarda oldu ve dizinin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. İşte detaylar..

 

2007-2010 yılları arasında Hindistan’da damga vuran ve yıllar sonra yolu Türkiye’ye düşen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Her anı heyecanla takip edilen Deli Divane 133.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

7 Aralık Çarşamba günü 134.bölüm ile yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

İlk duruşmanın sonucu beklenildiği gibi olmaz ve bunun ardından Ranvir’in de tutukluluk süresi devam eder. Ranvir’in avukatı bu zamana kadar hiçbir davayı kaybetmediğini söyler ve herkes ona çok güvenir. İlk duruşmada hakim Ranvir’i suçsuz bulmaz.

Karşı tarafın avukatı ise Praka’nın eski bir öğrencisi çıkar. Praka gururuna yediremez ve öğrencisinden yardım istemez. Evde duruşmanın sonucunu bekleyen Ragini ise Sadhana ile birlikte dayanamaz ve mahkeme kapısına gider.

Ragini ise Ranvir’i görünce fenalaşır. Bunun üzerine Vasundhara ise Ragini’ye sahip çıkmadığı Sadhana’ya bağırır. Alekh Ranvir için hapishaneye yemek götürür.

Komser ise Alekh’in Ranvir için götürdüğü yemeği kendisi yer ve bunun ardından Alekh çok sinirlenir ve tartışma çıkar.

 

Deli Divane dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizde bulabilirsiniz. 

Son Güncelleme: 06.12.2016 15:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş