02 Aralık 2016 Cuma 21:08
Deli Divane 130.bölüm fragmanı tüyoları 3 Aralık Cumartesi
 Kanal 7 ekranlarının Hint yapımlarından olan Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 130.bölüm ile 3 Aralık Cumartesi günü yayınlanıyor.. Dizi ile alakalı tüm gelişmeler ve merak edilenler haberimizde..

 

Haftanın her akşamı karşımızda olmaya devam eden Deli Divane dizisi Hindistan’da 2007-2010 yılları arasında yayınlanmasının ardından ülkemiz Türkiye’de de yoluna tam gaz devam ediyor. Dizi 3 Aralık Cumartesi günü 130.bölüm ile ekranlarda oluyor.

Sadhana ve Alekh’in arasının bozulmasının ardından yaşanan gelişmeler dizinin hayranlarının meraklandırmış durumda. İşte yaşanan son gelişmeler;

Son bölüm özeti:

Deli Divane dizisi son bölümde Alekh’in hızla iyileşmesi ile birlikte Sadhana endişelenir. Korumaı tavrı yüzünden de Ranvir ile arası bozulur. Ranvirr Alekh’e araba kullanmasını öğretir. Araba kazası ile birlikte Ranvir ile Sadhana’nın arasının bozulmasına neden olur.

Sadhan ise kızgınlıkla Ranvir’e tokat atar. Alekh ise Sadhana’ya bu davranışı yüzünden küser. Büyük hala ise evde umduğunu bulamayınca evden ayrılma kararı alır. Gitmeden önce ise Ragini’ye Sadhana konusunda dikkatli olmasını söyler.

Büyük halanın bu tavrı ile birlikte Sadhana çok üzülür. Sadhana Ranvir’e attığı tokat ile birlikte Ragini de Sadhana’ya kırılır. Alekh son zamanlarda Sadhana’yı ihmal ettiğinin farkına varır ve bunun ardından kalbini geri kazanma çabalarına girer.

Deli Divane dizisi her gün 16.00’da Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 02.12.2016 21:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş