30 Kasım 2016 Çarşamba 12:26
Deli Divane 128.bölüm fragmanı 1 Aralık Perşembe Kanal 7

Kanal 7 ekranlarının sevilen Hint dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi 128.bölüm ile 1 Aralık Perşembe günü yayınlanıyor. Dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden Hindistan yapımlı Deli Divane dizisinde heyecan sürüyor. 2007-2010 yılları arasında ülkesinde yayınlanan ve bir döneme damga vuran Deli Divane dizisi ülkemizde de büyük ilgi görmüş durumda.

1 Aralık Perşembe 128.bölüm ile yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Gündüz kuşağının sevilen dizilerinden olan Deli Divane dizisinde Alekh Ambika’nın evden gitmesinin ardından psikolojisi düzelir ve Ranvir’in yanında çalışmaya başlar. Ranvir’in işteki başarısından çok etkilenen Alekh çok azimlidir.

Vasundhara ise oğullarının durumuna çok sevinir. Bu yaşanan güzel şeylerin yanı sıra Büyük hala da evde sürekli sorun çıkartır. Sadhana ile Ragini’nin arasını bozmak isteyen büyük hala elinden geleni yapar.

Ragini’ye kendisini kötü hissettirmesindeki en büyük neden olan büyük hala aynı zamanda Alekh ile Ranvir’in arasında rekabetin yaşanmasını ister. Vasundhara’ya olan kızgınlığını intikamını almak için peşine düşen büyük halanın planları çok tehlikelidir.

Alekh de bir an evvel tamamen iyileşip şirkette çalışmanın hayallerini kurmaktadır.

Deli Divane dizisi her gün saat 16.00’da Kanal 7’de!

Son Güncelleme: 30.11.2016 19:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş