29 Kasım 2016 Salı 16:22
Deli Divane 127.bölüm fragmanı 30 Kasım Çarşamba Kanal 7
 Hindistan yapımlı olan ve ülkemiz Türkiye’de Kanal 7 ekranlarında olmaya devam eden Deli Divane dizisi ile ilgili gelişmeleri gün gün sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 30 Kasım Çarşamba günü 127.bölüm ile yayınlanacak olan dizi bilgileri sizlerle!

 

Haftanın her günü karşımızda olmaya devam eden ve her bölümü 16.00’da yayınlanan Deli Divane dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Ülkesi Hindistan’da 2007-2010 yılları arasında yayınlanan dizi romantik ve dram türünde yayın yapıyor. Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar gibi isimlerin yer aldığı Deli Divane dizisinin orijinal adı ise Sapna Babul Ka Bidaii’dir.

30 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Yavaş yavaş iyileşmeye başlayan Alekh kendisi için yapılan törende beklenmedik bir tepki verir ve söylenen tüm ritüelleri yerine getirir. Öte yandan büyük haalnın eve gelmesi ile birlikte Vasundhara bu duruma çok sıcak bakmasa da Ranvir için katlanır.

Deli Divane Künye

Türü: Romantik ve Dram

Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar

Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).

Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar

Yapım yılı: 2007

Ülke: Hindistan

Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Son Güncelleme: 29.11.2016 16:22
Yorumlar

Google+'da Paylaş