28 Kasım 2016 Pazartesi 16:09
Deli Divane 126.bölüm fragmanı tiyosu 29 Kasım Salı Kanal 7

Kanal 7’nin sevilen Hint dizileri arasında yer alan Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 29 Kasım Salı günü 126.bölüm ile yayınlanacak olan Deli Divane dizisi ile ilgili merak edilenler ve detaylar sizlerle!

 

Başrollerinde Hindistan sinemasının ünlü oyuncularından Angad Hasija, Parul Chauhan, Sara Khan gibi isimlerin yer aldığı ve 2007-2010 yılları arasında ülkesinde fenomen haline gelen Deli Divane dizisi ülkemizde de kısa süre içerisinde büyük ilgi görmüş durumda.

Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikayesini ele akan Deli Divane dizisinde Ailesini kaybettikten sonra Ragini’nin ailesi ile birlikte yaşamaya başlayan Sadhana Rajvansh ailesinin zihinsel engelli oğlu Alekh’in öğretmenidir.

Vasundhara’nın isteği ile birlikte Alekh ile evlenen Sadhana’nın hikayesi nefesleri kesiyor. Dizinin son bölümünde ailede Karvaçat Bayramı heyecanı yaşanıyor. Ragini ise ilk Karvaçat Bayramı olduğu için çok heyecanlıdır. Vasundhara’nın hediyesini de büyük bir merakla beklemektedir.

Künye

Türü: Romantik ve Dram

Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar

Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).

Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar

Yapım yılı: 2007

Son Güncelleme: 28.11.2016 16:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş