27 Kasım 2016 Pazar 14:36
Deli Divane 125.bölüm fragmanı 28 Kasım Pazartesi Kanal 7 yeni bölüm
 Kanal 7 ekranlarının en çok takip edilen yapımları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 125.bölüm ile 28 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Deli Divane dizisi ile ilgili bilgiler sizlerle birlikte paylaşmaya devam ediyoruz. 28 Kasım Pazartesi günü yayınlanacak olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Kendisi için düzenlenen törende beklenmedik bir şekilde söylenen tüm ritüelleri yerine getirir. Tüm aile ise bu olaya çok sevinir. Ranvir ise Vasundhara’dan büyük halanın eve gelmesi için istekte bulunur bu istek ilk başta olumsuz olarak karşılansa da Ranvir’in ısrarlarıyla büyük hala eve gelir.

Vasundhara ile büyük hala arasında soğuk rüzgarlar eser. Malti’nin annesinin söyledikleri ise evdeki huzuru kaçırır. Kaşelya duydukları karşısında çok kırılır. Karvaça Bayramı’nın gelmesi ile birlikte evde neşeli bir hazırlık başlamıştır. Ragini ise ilk Karvaça bayramı olduğundan dolayı oldukça heyecanlıdır.

Deli Divane dizisi haftanın her günü saat 16.00’de Kanal 7 ekranlarında! Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 27.11.2016 14:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş