26 Kasım 2016 Cumartesi 15:58
Deli Divane 124.bölüm fragmanı 27 Kasım Pazar Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane’de heyecan tüm hızıyla sürüyor. 124.bölüm ile 27 Kasım Pazar günü Kanal 7’de yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü sevenlerinin karşısında olmaya devam eden Deli Divane dizisinde heyecan tüm hızıyla sürüyor. Hindistan yapımlı olan ve Bollywood yıldızlarının rol aldığı Deli Divane dizisi 124.bölüm ile 27 Kasım Pazar günü ekranlarda olacak.

Düğümlerin birer birer çözüldüğü dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Alekh kendisi için düzenlenen törende hiç beklenmedik bir şekilde söylenen ritüelleri yerine getirir ve bu gelişmenin ardından da aile çok sevinir. Ranvir de bunun üzerine Vasundhara’dan büyük halanın eve geri dönmesini ister.

Alekh için düzenlenen bu tören ile birlikte her şey yoluna girmeye başlar. Alekh’in iyileşmesinin ödülü olarak annesinden büyük halanın geri dönmesini isteyen Ranvir’in bu isteği ilk önce olumsuz olarak karşılansa da ardından ısrarlara dayanılamaz ve büyük hala eve geri gelir.

Büyük hala ile Vasundhara arasında soğuk rüzgarlar esmektedir. Malti’nin annesinin söyledikleri de evdeki huzuru bozmaya yeter. Kaşalya ise duyduklarının karşısında çok kırılır. Karvaçat Bayramı’nın gelmesi ile birlikte evde de neşeli bir hazırlık başlamıştır.

Deli Divane dizisi haftanın her günü saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında!

Son Güncelleme: 26.11.2016 15:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş