25 Kasım 2016 Cuma 15:45
Deli Divane 123.bölüm fragmanı özeti 26 Kasım Cumartesi
 Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. Deli Divane dizisi 123.bölüm ile 26 Kasım Cumartesi günü yayınlanacak. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü reytinglerde üst sıralarda yer alan Kanal 7’nin gündüz kuşağı yayın akışında bulunan Deli Divane dizisi heyecanı tüm hızıyla sürüyor. 2007-2010 yılları arasında Hindistan’da yer alan ve bu süre içerisinde ülkesinde damga vuran Deli Divane dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Deli Divane dizisinin son bölümünde Sadhana Alekh’in yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı bir an olsun yanından ayrılmaz. Sağlık sorunları yaşayan Alekh’in tavırlarındaki olumlu değişimler de Sadhana’yı umutlandırır. Interjet ise Naween’e güvensizliğinden dolayı ağır sonuçlara katanır.

Alekh hastaneden taburcu olur ve annesine çok ilgili olmaya başlar. Alekh’in iyileşme sürecindeki olumlu etkileşimler de Sadhana’yı mutlu eder. Interjet ise Ambika evden ayrıldıktan sonra çalışmaya devam eden Naween’e güvenmez ve Vino’ya bu görevi devreder.

Yaşadığı bu düşüşün ardından Naween ise bundan sorumlu olarak annesini gösterir. Kocasının terfi almasından dolayı çok sevinen Maiti ise Avni’yi arayıp nispet yapar. Alekh’in son durumunu kontrol için doktor kesin olarak iyileştiğini söylemek için erken olduğunu belirtir.

Deli Divane dizisi her gün 16.10’de Kanal 7 ekranlarında!

Son Güncelleme: 25.11.2016 15:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş