24 Kasım 2016 Perşembe 15:57
Deli Divane 122.bölüm fragmanı 25 Kasım Cuma Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Deli Divane dizisinde heyecan devam ediyor. 25 Kasım Cuma günü 122.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanıyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam eden ve Hindistan’da bir döneme damgasını vuran Deli Divane dizisi ülkemiz Türkiye’de de kısa süre içerisinde kendisini kabul ettirdi ve büyük ilgi gördü.

2007-2010 yılları arasında ünlü Hindistan oyuncularının başrollerinde yer aldığı Deli Divane dizisi 25 Kasım Cuma günü 122.bölüm ile yayınlanacak. İşte son bölüm gelişmeleri;

Son bölüm özeti:

Ambika’nın yaptıkları ortaya çıkmasının ardından evde kalmasını istemez. Satyen ise karısı ile birlikte evden ayrılır. Naveen ve Avni de evde kalmayı seçer. Satyen Ambika’nın yaptıklarının ardından utanç duyar ve Alekh’ten uzak durmaları gerektiğini düşünür.

Ambika evden çıkarken Vasundhara’ya çok kötü sözler söyler. Alekh ise bunca zamandır güvendiği insanın yaptıklarının ardından kriz geçirir. Naveen ve Avni annesini tercih etmek yerine gücün yanında olmayı ister.

Ragini ise gizlice Alekh’in arkasından konuştuklarını Ranvir’e anlatır. Ranvir ise abisini daha fazla görmesini istemeyen Ranvir Naveen’i de evden kovma kararı alır.

Künye

Türü: Romantik ve Dram

Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar

Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).

Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar

Yapım yılı: 2007

Son Güncelleme: 24.11.2016 15:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş