28 Kasım 2016 Pazartesi 20:31
Deli Divane 121.bölüm fragmanı 30 kasım neler olacak?
 Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmez dizisi deli divane 30 Kasım çarşamba akşamı 121 .bölümü ile izleyici karşısına çıkacak duygusallığın ve heyecanlı bekleyişin Zirve yaptığı dizide Alekh ve Ranvir in dedesnin katili ortaya çıkacak. Sizler de deli divane 23 Kasım Çarşamba 121. bölümünde neler yaşanacağını merak ediyorsanız Gelin hep birlikte sayfamızdaki bilgileri inceleyiniz

Deli divane 30 Kasım Neler Olacak?

Ranvir dedesinin katilini bulmak için oldukça gayretlidir.Hizmetlinin konuşmasını yaptığı kişinin dedesinin katili olduğunu itiraf edeceğini açıklar.Bu durum herkesi heyecanlandırır.Telefonda konuşurken yakalanan Ambika suçu kabul etmek istemez.Kayınbabasını kendisinin öldürmediğini onun katilinin kendisine düşman olan Vasundhara olduğunu iddia eder.

Böyle bir iftira karşısında zor durumda kalan Vasundhara suçu kabul etmezve Ranvir seçenek olarak hizmetliyi çağırır.Telefonda son aranan numarayı çevirince Ambikana  nın telefonunun çalması  bir anda solukların tutulmasına neden olur.Herkesi şok eden bu durum sonucunda Ambikana 'da olayı itiraf eder.

Alekh’in tek suçu ise bu cinayete sonradan gelip şans eseri şahit olması olmuştur. Ambika ondan kurtulamayınca onun hiç bir şey hatırlamayarak delirmesi için elinden gelenş yapmıştır. SAdhana gelmeden Alekh tamamen deli muamelesi ile Ambika tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Alekh’in iyileşmesi ve hatırlamaya başlaması Ambika’yı korkutmuş ve hataya sürükletmiştir. Şimdi Ambika ile hesaplaşma zamanıdır.

Son Güncelleme: 28.11.2016 20:34
Yorumlar

Google+'da Paylaş