24 Kasım 2016 Perşembe 11:19
Deli Divane 121.bölüm fragmanı 24 Kasım Perşembe Alekh Neden Hastalandı?
 Kanal7 televizyonunun beğenilen Hint dizidi Deli Divane  24 Kasım Perşembe günü 121. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.Beğenilen dizide 121. bölümde neler yaşanacak hayranları tarafından merak konusu oldu.Sizler için araştırdığımız Deli Divane 121. bölüm hakkında merak edilen detaylar sayfımızın ilerleyen bölümünde aktarılmıştır.Deli Divane 121. bölüm özeti

Kaşalya evine döner ve yaşadığı olayları oğluna bir bir anlatırçVino Ambikanın hastalanmasına ve onun katil omasına çok şaşırır.Malti her zaman olduğu gibi kapı arasından onları dinlemektedir.Her geçen gün büyüyen göbeği onu rahatsız etmeye başlayan Malti zor durumdadır.

Satyen ve Ambika Rajvansh evini terkeder Alekh ise bu duruma izin vermek istemez Ambikayı affeder ama Ambika hala kan kusmaya devam eder. Alekh Ambika’dan duyduğu hakaretler ile kötü olur ve bayılır.

Ambika Rajvnash evinin lanetli olduğunu söyler ve Satyen Ambika’yı kolundan tutup dışarı götürür zorla. Ambika ısırgan köpek gibidir. Vasundhara ise Alekh’i çıkarları için bu hale getirmesinden dolayı lanetliyor.

Alekh hastahaneye kaldırırlır. Sadhana ise Alekh’in hızlıca iyileşmesi için dua eder. Naveen ve Avni ise hala rahat durmamakta ve haydurlr ile ilgili bir planb yapmaktadır. Bu Nwveen ve Avni’nin planını ise kapı dinleyen Ragini duyar.

Son Güncelleme: 24.11.2016 11:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş