03 Şubat 2017 Cuma 11:39
Dayan Yüreğim dizisi oyuncu Kadrosu Kimler Oynuyor?
 Fox Tv ekranlarının çiçeği burnunda dizilerinden olan Dayan Yüreğim dizisi ilk bölümü ile 3 Şubat Cuma akşamı dizi severlerin karşısına çıkıyor. Peki Dayan Yüreğim dizisi oyuncu kadrosunda kimler bulunuyor? İşte detaylar..

 

Ozan Yurdakul’a ait hikayesi ve Serap Gazel’e ait senaryosu ile Dayan Yüreğim dizisi bundan böyle her Cuma akşamı ekranlarda olmaya devam edecek. Deniz  Çelebi’nin yönetmenliğini yapacağı Dayan Yüreğim dizisi ilk bölümü ile 3 Şubat Cuma akşamı ekranlarda oluyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda kimler var hangi karakteri canlandırıyor sorusunun cevabını da sizler için hazırladık.

Dayan Yüreğim Elvan – Ece Uslu

Dizinin başrolleri arasında yer alan Ece Uslu’nun canlandırdığı Elvan karakteri İstanbul’un yoksul semtlerinden birinde iki çocuğu ve kocası ile birlikte yaşamaya devam eden bir kadındır. Sağlık görevlisi olarak çalışmaya devam eden Elvan kocası tarafından şiddet görmektedir.

Dayan Yüreğim Fuat – Cansel Elçin

Aysun’un kocası ve Nazlı’nın babası olan Fuat kendini sosyal davalara adamış tecrübeli bir avukattır. İşinde çok başarılı olan Fuat ailesi ile olan ilişkilerinde ise bir türlü dikiş tutturamaz. Elvan ile Fuat’ın yolları ikinci kez kesişecektir.

Dayan Yüreğim Seray – Nilay Deniz

Elvan’ın kızı Seray çok zevkli, yetenekli dürüst bir genç kızdır. Selim’in başına gelen kaza öncesi ve sonrası şeklinde iki hayatı bulunan Seray hayata dirayeti ve zekası ile tutunmaya çalışıyor.

Dayan Yüreğim Atıf – Berk Atan

Ekrem ve İnci’nin oğlu olan Atıf yakışıklı , karizmatik ve zeki biridir. Hangi ortamda olursa olsun enerjisi ile dikkat çeken Atıf’ın da hayatı Selim’in kazasından sonra değişecektir.

Son Güncelleme: 03.02.2017 11:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş