08 Şubat 2017 Çarşamba 13:22
Çoban Yıldızı Seyit Zahir (Şükrü Özyıldız) Kim,Yaşı,Boyu,Kilosu Ne?
 FOX TV'nin yeni dizisi Çoban Yıldızı most Prodüksiyon yapımı tarafından yapımcılığı üstleniyor. Şükrü özyıldız'ın başrollerinde yer alacağı yeni dizi şubat ayının ilk haftasında Fox TV ekranlarında yer alacak. İzleyici tarafından merakla beklenen güçlü oyuncu kadrosu ile ekranlara gümbür gümbür gelen dizi Çoban Yıldızı,oyuncularından Seyit Zahir kimdir? Kendisi hakkında merak edilen detayları sayfamızda yayınladık...

Seyit Zahir kimdir

Çoban Yıldızı dizisinde Seyit karakteri ilgi odağı olacak İbrahim ile Cevahir'in ilk çocuğu olarak Kapadokya'da dünyaya gelen Seyit Zahir dedesi Mustafa'nın taş ustalığını öğrenerek büyük Mert değerlerine bağlı bir kişilik olarak yetişir. Kendi yöresinde bulunan Zühre'yi Aşık olarak bir anda hayatı cehenneme döner. Böylesi bir karanlık aşka düşeceğini bilse de deliler gibi sevdiği Zühreden uzak tutama. Kendisini bu durum yerinden yurdundan eder ama Seyyid Zahir aşkından asla vazgeçmez. Dizide Seyit Zahir karakterini canlandıran oyuncu yakışıklılığı ve performansı ile göz dolduran Şükrü Özyıldız oldu.

Şükrü Özyıldız kimdir

1988 tarihinde İzmir'de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu annesinin babası ise Karadenizlidir. Ege Üniversitesi İşletme bölümünde eğitimini başlatmış olan oyuncu ardından Portekiz'e gitmiş kafes dövüşlerine katılmıştır. Birçok dizide yer alan Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi almış olan Şükrü Özyıldız reklamlarda tiyatrolarda dizilerde ve filmlerde oynamıştır. En büyük çıkışını derin sular isimli ilk dizisinde yakalamıştır. Ardından Benim Hala Umudum Var isimli dizide oynamış ve Neva isimli filminin başrol oyuncusu olmuştur .

 

Son Güncelleme: 08.02.2017 13:24
Yorumlar

Google+'da Paylaş