24 Kasım 2016 Perşembe 22:59
Cezur ve Güzel'de doktor neden öldü? Doktoru kim neden öldürdü?
Cezur ve Güzel'de doktor neden öldü? Doktoru kim neden öldürdü? Cezur ve Güzel'de yeni gelişmeler var. Bir yanda romantik bir yemek diğer yanda bir cinayet!

Cahide ile Hülya arasıdan devam eden hamilelik oyununda yeni gelişmeler yaşanıyor. Hülya doktoru oyunu bildiği için ortadan kaldırıyor ve eşyalarını yakıyor! Doktor Hülya ile Cahide arasındaki hamilelik olayını bilmektedir ve Hülya'ya nasıl böyle bir işe kalkıştığını söylemiştir. Çocuk doğduktan sonra Cahide'ye vermeme planları yapan Hülya doktoru öldürmüştür!

Tahsin Korludağ ile Mihriban arasındaki gerginlik giderek artıyor. Adalet Tahsin'den yardım ister amacı Mihriban'ı cezlandırmaktır..

Star Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu ile ilgili detaylar sizlerle..

Yeni sezonda Star Tv’nin en büyük kozlarından bir tanesi de Cesur ve Güzel dizisi olacak. Ülkemizin yakışıklı ve usta oyuncularından olan Kıvanç Tatlıtuğ ile yine güzel ve başarılı oyuncularından olan Tuba Büyüküstün’ün rol alacağı Cesur ve Güzel dizisinin oyuncu kadrosu ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Cesur ve Güzel oyuncu kadrosu
Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Devrim Yakut ve Tamer Levent. Dizi oyuncuları netlik kazanmaya devam ettikçe de sizlerle birlikte paylaşacağız.

Diziye İki Yeni Oyuncu Dahil Oldu
Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturacağı Cesur ve Güzel dizisinde senaryoyu ise Ece Yörenç yazıyor. Diziye iki yeni isim daha katıldı. Son olarak Aşk Yeniden dizisinde Şevket Reis karakterini canlandıran Tamer Levent dahil oldu.

Ekim’de meraklılarının karşısında olacak olan Cesur ve Güzel dizisine katılan bir diğer isim ise Sezin Akbaşoğulları oldu.  Çekimlerinin 20 Eylül’de başlayacağı Cesur ve Güzel dizisine katılan Akbaşoğulları Beyaz Gelincik, Sen De Gitme, Behzat Ç, Racon Ailem İçin, Hatırla Gönül gibi dizilerde rol almıştır.
Son Güncelleme: 24.11.2016 23:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş