01 Aralık 2016 Perşembe 23:33
Cesur Yürek 9.bölüm fragmanı nefesleri kesiyor 8 Aralık Perşembe Show Tv
 Ekranların sevilen dizileri arasında yer alan Cesur Yürek dizisinde heyecan devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran Cesur Yürek bu hafta 8.bölüm ile 1 Aralık Perşembe yayınlandı ve dizi ile alakalı merak edilenler sizlerle!

 

Show Tv’nin İçerde ile birlikte bu sezonki en büyük reyting kozlarından bir tanesi olan Cesur Yürek dizisinde heyecan devam ediyor. Senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile birlikte herkesi ekran başına kilitleyen Cesur Yürek dizisinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Rüveyda Öksüz gibi isimler yer alıyor.

1 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan Cesur Yürek dizisinde son bölüm yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Cesur Yürek’te Ömer babasının öldürüldüğünü görmesinin ardından intikam yemini ediyor. Babasını kimin öldürdüğünü öğrenmek için elinden geleni yapacak olan Ömer için artık intikam ateşi de yanmaktadır.

Kendisine kurulan tuzaktan kurtulmak için elinden geleni yapan Ömer ne yapacağı merak konusu olur. Harbi ise Varol Kalaycı’nın masaya getirilmesini istemez ve Ömer’in öldürülmesi için eylem planlar. Varol’un itirafları masadakiler için şok etkisi yapar.

Varol’un alınması ise Rusları harekete geçirir. Bozdoğan kardeşler Ömer’i tehdit ederek kendilerine biat etmesini isterler. Ömer ve Bozdoğanlar arasında başlayan bu savaş masaya da dahil olur. Ömer ve Bozdoğanlar çok büyük bir savaşın fitilini ateşleyecek bir savaş başlatırlar.

Cesur Yürek dizisi her Perşembe saat 20.00’de Show Tv’de!

Son Güncelleme: 01.12.2016 12:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş