24 Kasım 2016 Perşembe 22:01
Cesur Yürek 8.bölüm fragmanı çıktı mı 1 Aralık 2016 Perşembe Show Tv

Show Tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan ve yeni sezona damga vuran Cesur Yürek dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 7.bölüm ile 24 Kasım Perşembe akşamı ekranlarda oldu. Cesur Yürek ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Perşembe akşamlarına kısa sürede damga vuran dizilerden bir tanesi de Cesur Yürek dizisi oldu. Başrollerinde Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin ye aldığı Cesur Yürek dizisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

24 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Ömer, Tatar Ahmet ve masadakilerden hesap sormak için harekete geçer. Mafya dünyasında istemeden de olsa emin adımlarla ilerleyen Ömer bu unvanı elde etmek istemez ancak onu bekleyen bir sürpriz vardır. Ömer’in Enver ile hesaplaşması sonucunda elde edeceği bilgi ise hayatının değişmesine neden olur.

Ömer’i kurtarmak isteyen Berrin ise Gürkan’ı karşısına alacaktır. Berrin’in Ömer’e yapacağı teklif ise ikisinin arasındaki ilişkiyi derinden etkileyecektir. Ömer, Hamza ve Ali’nin mafya dünyasındaki ilk icraatları ile tüm dengeleri değiştirecektir. Cesur Yürek dizisi her Perşembe akşamı Show Tv’de!

Bölgesel sorunları ve uluslar arası siyaset ve stratejileri ele alan Cesur Yürek dizisinin yönetmenliğini Kudret Sabancı yapıyor. Fark Film’in yapımını üstlendiği dizinin senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur yazıyor. 

Son Güncelleme: 23.11.2016 13:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş