22 Aralık 2016 Perşembe 16:09
Cesur Yürek 12.bölüm fragmanı çıktı mı 29 Aralık Perşembe Show Tv
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümünde reytinglerde üst sıralarda yer alan Cesur Yürek dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi son olarak 11.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal, Rüveyda Öksüz gibi isimlerin yer aldığı ve aksiyonun bol olduğu Cesur Yürek dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yeni sezonda Perşembe akşamlarının yıldızlarından olan Cesur Yürek dizisi bu hafta 11.bölüm ile 22 Aralık Perşembe akşamı ekranlarda oldu.

Yine birbirinden heyecanlı ve önemli gelişmelerin yaşandığı Cesur Yürek dizisinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Dizinin bu haftaki bölümünde Ömer’in Bozdoğanlarla olan savaşı devam ediyor ve giderek de artıyor. Didem ve Ali’yi kurtarmak için canını kotraya koyan Ömer Ali’nin ölümüne engel olamaz. Babasının ardından Ali’yi de bu savaşta kaybeden Ömer intikam için Ferhat ve Hüsrev’in peşine düşer.

İskender’in babasını vurduranın Gevaşlı olduğunu öğrenmesinin ardından Tatar ailesi beklenmedik bir gelişme ile birlikte yüzleşecektir. Tatar Ahmet ise yatağından kalkar ve masadaki ortaklarını, oğlunu karşısına alma pahasına Ömer’i kurtarmak için harekete geçer.

Enver ve Ömer’in deşifre edilmesinin ardından yeni operasyonlar nasıl devam edecek merak konusu oldu.

Cesur Yürek dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show Tv resmi sitesinin ardından yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle olacak.Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 22.12.2016 18:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş