15 Aralık 2016 Perşembe 22:13
Cesur Yürek 11.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 22 Aralık 2016  Show Tv
 Show Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan Cesur Yürek dizisinde heyecan devam ediyor. Onur Tuna’nın başrollerinde yer aldığı bol aksiyonlu Cesur Yürek bu hafta 10.bölüm ile 15 Aralık Perşembe akşamı yayınlandı. Haberin detayları sizlerle!

 

Perşembe akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan başrollerinde ise Onur Tuna, Rüveyda Öksüz, Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yer aldığı Cesur Yürek dizisinde heyecan devam ediyor.

Yine nefes kesen bir bölümle sevenlerinin karşısına çıkan Cesur Yürek dizisinde Tatar Ahmet’in vurulması ile birlikte Gevaşlı da bunu fırsat bilerek masayı ele geçirmeye çalışır! İşte son bölümde yaşananlar;

Son bölüm özeti:

Ömer Ferhat’ın kendisine kurduğu pusudan kurtulmak için önemli hamleler yapar. Tatar Ahmet ve Ömer Güler’i kurtarma için takas planını yapmıştır. Güler ve Doğan takası da gerçekleştirilirken Tatar Ahmet vurulur ve Tatar Ahmet’in vurulmasının ardından Gevaşlı masayı ele geçirmek için harekete geçer!

Ferhat ile Ömer arasındaki savaş ise yeni bir boyut kazanacaktır. Ömer Ferhat’ı bulmak için her yolu dener. Öte yandan Ferhat da Ömer’ çok büyük bir acı yaşatmak için kuzeni Hüsrev ile harekete geçer!

 

Cesur Yürek dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Show Tv Cesur Yürek resmi sayfasının ardından sitemizde olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 15.12.2016 11:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş