05 Aralık 2016 Pazartesi 12:51
Cesur ve Güzel Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?Hangi Kanalda Saat Kaçta Yayınlanacak?
 Televizyon ekranlarının yeni sezon dizileri arasında yer alan Cesur ve güzel izlenme rekorları kırıyor.Başrollerinde İki ünlü isim Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı Cesur ve güzel dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Cesur ve güzel dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizler için sayfamızda paylaştık.

Ay Yapım tarafından üstlenilen Cesur ve güzel dizisi Star TV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Başrollerinde iki Usta isminin yer aldığı Cesur ve güzel dizisi Ali Bilgin tarafından yönetmenliği isteniliyor. Ece Yörenç ise senaryosunu kaleme alıyor esur ve güzel dizisi sahneleri İstanbul Tuzla'da bulunan Bir çiftlikte çekiliyor aynı zamanda senaryoya göre Çatalca ve durusuya gidilecek çekimler gerçekleşiyor.Korludağ tamamen hayal ürünü bir yer olduğu söyleniyor.

Cesur ve güzel dizisinin konusu hakkımızda yakışıklı bir delikanlının şehirden küçük bir kasabaya yerleşmesiyle Toprak zengini bir ailenin güzel kızı ile tanışması ve aralarındaki tutkulu aşkı konu ediniyor. Ancak iki tarafın da bilmediği birçok olay zamanla ortaya çıkıyor iki aşığın Ailesi eski zamanlardan beri tanışıyor ve aralarında büyük bir kavga bulunuyor, kapanmamış hesaplar iki gencin aşkının üzerine Kara Gölge gibi düşüyor ve bu aşk imkansız hale geliyor.

Cesur ve güzel oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur);

Tuba Büyüküstün (Sühan Korludağ);

Sezin Akbaşoğulları (Cahide Korludağ) ;

Devrim Yakut (Mihriban)

Tamer Levent (Tahsin Köroğlu)

Serkan Altunorak (Bülent)

Nihan Büyükağaç (Adalet)

Erkan Avcı (Korhan)

Gözde Türkpençe (Banu)

Fırat Altunmeşe (Kemal)

Okday Korunan (Salih)

Işıl Dayıoğlu (Reyhan)

Son Güncelleme: 05.12.2016 12:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş