07 Şubat 2017 Salı 22:03
Cesur ve Güzel Nerede Hangi kasabada çekiliyor?Korludağ Kasabası Nerde?
 Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ Tuba Büyüküstün gibi ünlü isimlerin yer aldığı Cesur ve güzel dizisi yepyeni bölümleri ile ekranlara renk katmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören baştan sona bir Aşk dizisi olarak karşımıza çıkan Cesur ve güzel nerede çekiliyor merak konusu oldu. İzleyicilerin dizi mekanlarının neresi olduğu hakkındaki merakını gidermek için bir takım edindiğimiz bilgileri sizlerle sayfamıza paylaşmak istedik. Cesur ve güzel dizisinin çekildiği yerler merak edenler için haberimizde yer almaktadır.

Cesur ve güzel dizisi oyuncuları ve senaryosu ile izleyiciden tam not aldı özellikle dizinin çekildiği mekân büyük ilgi gördü ve diziyi yakından takip edilenler Cesur ve güzel dizisi nerede çekiliyor sorusunu sıklıkla sormaya başladılar. Cesur ve güzelin çekildiği Polonezköy'de 54 dönümlük bir arazi üzerine kurulu çiftlik evi herkes tarafından beğenildi.Doğa ile iç içe olan bu güzel evde muhteşem manzaralar yer alıyor çiftliğim bulunduğu arazi dizi için yeniden inşa edildi. Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un muhteşem bir aşk yaşadığı dizinin mekanı olarak Duru süre Çatalca'da kurulan set büyük ilgi gördü dizide adı geçen Korludağ kasabası sadece hayal ürünü olup adı geçen Kasabanın gerçek ismi Çatalca ve duruşu kıtadadır .

İstanbul’un Çatalca ve Durusu semtlerinde yapılıyor. Özellikle çiftlik sahneleri sakin ve huzurlu bir kasaba olanKorludağ Kasabasında (Çatalca ve Durusu kırsalı) çekiliyor.

Son Güncelleme: 07.02.2017 22:19
Yorumlar

Google+'da Paylaş