02 Aralık 2016 Cuma 13:41
Cesur ve Güzel (Necla )Cansu Türedi Nereli,Hayatı ve Biyografisi
 STV ekranlarında yeni sezon dizileri arasında en çok dikkat çeken ve gerek senaryosu gerekse oyuncuları ile beğeni kazanan diziler arasında yer alan Cesur ve güzel oyuncularını tanıtıyoruz. Cesur ve güzel dizisinde izlediğimiz tutkulu bir aşk hikayesi izleyici tarafından ilgi odağı olurken, dizide yer alan oyuncuların kim olduğu ile ilgili meraklı araştırmalarda devam ediyor. Cesur ve güzel dizisinde rol alan oyunculardan birisi de Cansu Türedi oldu. Cansu Türedi kimdir, nerelidir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen detaylar sizler için sayfamızda yer almaktadır…
Ay Yapım tarafından üstlenilen Cesur ve güzel dizisi Star TV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Başrollerinde iki usta isminin yer aldığı Cesur ve güzel dizisi,Ali Bilgin tarafından yönetmenliği üstleniliyor. Ece Yörenç ise senaryosunu kaleme alıyor. Cesur ve güzel dizisi sahneleri İstanbul Tuzla'da bulunan bir çiftlikte çekiliyor.Aynı zamanda senaryoya göre Çatalca ve Durusu’ya gidilerek çekimler gerçekleşiyor.Korludağ tamamen hayal ürünü bir yer olduğu söyleniyor.

 Cansu Türedi kimdir?

15 Kasım 1995 tarihinde Bursa'da dünyaya gelen güzel oyuncumuz eğitimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi radyo televizyon Teknolojileri Bölümü'nde devam ettirmektedir. 1.66 boyunda 55 kilogram ağırlığındadır.Akrep burcu olan oyuncu kahverengi gözleri 21 yaşında olan genç oyuncumuz sergilediği performans ve güvenliği ile dizide dikkat çeken isimler arasında yer almaktadır.

Son Güncelleme: 02.12.2016 13:44
Yorumlar

Google+'da Paylaş