12 Ocak 2017 Perşembe 22:25
Cesur ve Güzel dizisi Korludağ Kasabası nerede çekiliyor? Çatalca İstanbul Semaları
 Star Tv’nin en çok takip edilen dizileri arasında yer alan Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin en çok merak edilen konularından bir tanesi ise nerede çekildiği oldu. İşte dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

 Son dönemlerin en çok konuşulan yapımlarından bir tanesi de Cesur ve Güzel dizisi diyebiliriz. Gerek oyuncu kadrosu gerek ise sürükleyici hikayesiyle 2016 yılının son dönemlerine damga vuran Cesur ve Güzel dizisi 2017 yılında da oldukça başarılı günler geçiriyor.

İlk bölümü ile 10 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan dizinin en çok merak edilen konularından bir tanesi ise dizide geçen Korludağ Kasabasının nerede olduğu sorusu oldu.

Korludağ Kasabası nerede?

Cesur ve Güzel dizisinin öne çıkan karakterlerinden olan Tahsin Korludağ’ın soyismini verdiği Korludağ Kasabası İstanbul’un Çatalca ve Durusu bölgelerinde geçiyor.

Kastamonu’nun Korludağ köyü ile sadece isim benzerliği olan bu bölge aslında İstanbul’un Çatalca ve Durusu bölgelerinde yer alıyor.

Son bölüm özeti:

Cesur ve Güzel dizisinde Cesur ile Sühan arasındaki yakınlaşma Cesur’un Sühan’a karşı kalbini açmasıyla birlikte iyice etkisini göstermiştir. Ancak ne Sühan ne de Cesur Tahsin’in tuzağından habersiz bir şekilde ölüm ile burun buruna gelirler!

Cesur ve Güzel dizisinin son bölümünde Cesur ve Tahsin düşmanlığı iyice baş göstermiştir!

Son Güncelleme: 12.01.2017 22:32
Yorumlar

Google+'da Paylaş