02 Şubat 2017 Perşembe 20:02
Cesur ve Güzel dizisi çekilen yer (Korludağ kasabası nerede korudağ) 2017

 Star TV ekranlarında yepyeni bir dizi izleyici karşısına çıktı.Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün başrollerinde yer aldığı Cesur ve güzel isimli dizi konusu merak edenler için Sayfamızın yer almaktadır.

Ay Yapım tarafından üstlenilen Cesur ve güzel dizisi Star TV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Başrollerinde iki Usta isminin yer aldığı Cesur ve güzel dizisi Ali Bilgin tarafından yönetmenliği üsteniliyor. Ece Yörenç ise senaryosunu kaleme alıyor .

Çekimlerine Eylül ayında başlayan Cesur ve güzel dizisi  Yeni bölümleri ile ekran başına gelmeye devam ediyor.Dizisinin konusu baktığımızda Cesur isimli yakışıklı genç adam bir şehirden kısa bir kasabaya gelerek buraya yerleşiyor.Herkesi kendisine hayran bırakan gizemli yakışıklı o bölgenin Toprak rengini olan güzeller güzeli kızına aşık oluyor.Aralarındaki tutkulu aşk iki gencin bilmediği bir durum ile sarsıntıya uğrar.Aslında aileleri geçmişten beri düşman olan ve aralarındaki husumet devam eden kapanmamış hesaplardan dolayı zor durumda kalan iki aşığın serüvenini izleyeceğiz büyük aşk bu husumet yüzünden mutluluk hayali ailelerinin karşı çıkması ile çıkmaz sokağa girecek.

Cesur ve güzel nerede çekiliyor

Cesur ve güzel dizisi sahneleri İstanbul Tuzla'da bulunan Bir çiftlikte çekiliyor aynı zamanda senaryoya göre Çatalca ve durusuya gidilecek. gerçekleşiyor  Korludağ tamamen hayal ürünü bir yer olduğu söyleniyor.

 

 

Son Güncelleme: 24.04.2017 00:18
Yorumlar

Google+'da Paylaş