06 Aralık 2016 Salı 11:25
Cesur ve Güzel Devrim Yakut (Mihriban )Kim?Kaç Yaşında,Nereli?
 STV ekranlarında yeni sezon dizileri arasında en çok dikkat çeken ve gerek senaryosu gerekse oyuncuları ile beğeni kazanan diziler arasında yer alan Cesur ve güzel oyuncularını tanıtıyoruz. Cesur ve güzel dizisinde izlediğimiz tutkulu bir aşk hikayesi izleyici tarafından ilgi odağı olurken, dizide yer alan oyuncuların kim olduğu ile ilgili meraklı araştırmalarda devam ediyor. Cesur ve güzel dizisinde rol alan oyunculardan birisi de Devrim Yakut oldu. Devrim Yakut kimdir, nerelidir hayatı ve biyografisi hakkında merak edilen detaylar sizler için sayfamızda yer almaktadır…


Ay Yapım tarafından üstlenilen Cesur ve güzel dizisi Star TV ekranlarında yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Başrollerinde iki usta isminin yer aldığı Cesur ve güzel dizisi,Ali Bilgin tarafından yönetmenliği üstleniliyor. Ece Yörenç ise senaryosunu kaleme alıyor. Cesur ve güzel dizisi sahneleri İstanbul Tuzla'da bulunan bir çiftlikte çekiliyor.Aynı zamanda senaryoya göre Çatalca ve Durusu’ya gidilerek çekimler gerçekleşiyor.Korludağ tamamen hayal ürünü bir yer olduğu söyleniyor.
Devrim Yakut Kimdir ?

1968 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen başarılı oyuncu Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümünden Başarı ile mezun olmuştur ardından Adana Devlet Tiyatrosu'nda atanarak burada görev yapmaya başlayan ve kariyerinde sağlam adımlar atan Devrim Yakut Adana tiyatro atölyesinde kuruculuğunu üstlenerek çalışma hayatına devam etti. 2003 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev alan oyuncumuz 2006 yılında televizyon dünyasına adım atarak birçok dizide rol almıştır.Oynadığı diziler arasında Keşanlı Ali Destanı, Annem Uyurken, Ben Onu Çok Sevdim, Vicdan gibi projeler de yer almıştır. Star Tv'de yayınlanan Cesur ve Güzel dizisinin kadrosunda yer almaktadır ve Mihriban karakterini canlandırmaktadır.

 

 

Son Güncelleme: 06.12.2016 11:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş