22 Aralık 2016 Perşembe 22:39
Cesur ve Güzel 8.bölüm fragmanı çıktı mı 29 Aralık 2016 Perşembe Star Tv Cesur’ın sırrı
 Perşembe akşamlarının ilgi ile takip edilen yapımları arasında yer alan Cesur ve Güzel dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 22 Aralık Perşembe akşamı ekranlarda olan Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili gelişmeler sizlerle!

 

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin yer aldığı yapımını ise Ay Yapım’ın üstlendiği Cesur ve Güzel dizisinde heyecan devam ediyor. Her bölümü reytinglerde üst sıralarda yer alan Cesur ve Güzel dizisi bu hafta 7.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu.

Sühan’ın Cesur’un sırrına yaklaştığı her anda birbirinden ilginç gelişmeler yaşanıyor. İşte dizinin 7.bölümünden yaşananlar;

7.bölüm özeti:

Babasının sürpriz evliliğinden etkilenen Sühan’ı Cesur teselli eder. Bülent ise bu durumun ardından çileden çıkar. Cesur’a karşı gittikçe daha çok hırslanmaya devam eder.

Cesur ise Sühan’ı Nişantaşı’ndaki evine götürür. Birlikte vakit geçiren Sühan ve Cesur yakınlaşmaya devam ederler. Cesur ise babası ile ilgili ipuçlarına erişir ve bunu araştırmaya devam eder.

Öte yandan Korludağ çiftliğine yerleşen Adalet’in gelişi zoraki olarak kutlanırken Cahide ise Hülya’nın ortadan kaybolduğunu geç fark etmiştir. Cahide bebeğini kaybedeceği korkusu ile büyük bir paniğe kapılır.

Sühan ve Cesur’un herkesten uzak yaşadıkları gün ise unutulmaz olur. Cesur için güzel bir sürpriz hazırlayan Sühan bunun için harekete geçtiğinde ise Cesur ile ilgili çok önemli bir şey öğrenir.

 

Cesur ve Güzel dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. 8.bölüm fragmanı Star Tv resmi sayfasının ardından yerel haber ayrıcalığı ile sizlerle olacak. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 21.12.2016 12:36
Yorumlar

Google+'da Paylaş