05 Ocak 2017 Perşembe 15:54
Cesur ve Güzel 5 ocak neden yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?
 Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her ve bölümü merakla takip edilen Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. 5 Ocak Perşembe akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağı merak edilen dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

 

Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin yer aldığı ve yapımını ise Ay Yapım’ın üstlendiği Cesur ve Güzel dizisi bu hafta yayınlanması beklenen bölümü ekranlarda olmayacak. 5 ocak Perşembe akşamı yayınlanmayan yeni bölümü 12 Ocak Perşembe akşamı sevenlerinin karşısında olacak.

Yeni yıl haftası nedeniyle diğer diziler gibi ekranlarda olmayacak dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

İntikamına karşılık Sühan’ı seçen Cesur onu kurtarmak için hayatını ortaya koyar ve büyük yara alır. Sühan Cesur’un kendisine oyun oynadığını öğrenir ve onunla yüzleşmeyi kafasına koymuştur. Cesur’u ararken onun hastanede olduğu haberini alır.

Bülent ve Cahide ise planlarının beklediği gibi gitmemesi nedeniyle panik olmasına neden olur. Turan’ın haykırdığı gerçekler ise Korhan’ın aklını karıştıracaktır.

Tahsin Korludağ ise davetsiz misafir ile felaketin geldiğinin farkındadır. Sühan ise babasının karşısına çıktığında Cesur için geri sayımın olduğundan habersizdir.

Son Güncelleme: 05.01.2017 15:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş