19 Ocak 2017 Perşembe 23:01
Cesur ve Güzel 11.bölüm fragmanı çıktı mı son bölüm özeti 26 Ocak  2017 Perşembe

Star Tv ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Cesur ve Güzel dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 19 Ocak Perşembe akşamı yayınlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

Perşembe akşamlarına damga vuran başrollerinde ise Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün gibi isimlerin oynadığı Cesur ve Güzel dizisinin yapımını Ay Yapım üstleniyor. Son dönemlerin ilgi ile takip edilen dizisi Cesur ve Güzel bu hafta 10.bölüm ile ekranlarda oldu.

Cesur ile Tahsin Korludağ arasında süren soğuk savaşta yine birbirinden önemli gelişmeler yaşandı. İşte detaylar;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Tahisn Korludağ Cesur’dan kurtulmak için yaptığı plan ile başarısız olur ve Cesur ile Sühan birbirine daha çok yakınlaşır. Sühan babasının gerçek yüzünü görmenin şokuyla Cesur’a sığınır ve Cesur onun güvenini sarsmamakta kararlıdır.

Korludağ’da yaşananlarla  birlikte ilişkiler gerilir. Tahsin Korludağ yaptıkların bedelini sağlığı ile öder. Cahide ise etkiyi yaratamadığı için telaşlıdır. Korhan ise başına gelenlerin sorumlusunu bulmaya kararlıdır.

Cesur ise Sühan’ın yaralarını sarmak için çabalamaya devam ederken ikisi için de çözüm olacak bir plan hazırlığına girer. Tahsin Korludağ ise yine önüne engeller koymaya devam eder.

Her şey yoluna girmeye başlamışken Sühan’ın kaçırılması Cesur’un planlarını tekrar gözden geçirmesine neden olur.

Cesur ve Güzel dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Star Tv resmi sitesinin ardından gelişmeleri sizlerle birlikte paylaşacağız. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 19.01.2017 23:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş