03 Aralık 2016 Cumartesi 22:09
Çember dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu
 Yakında Star Tv ekranlarında başlayacak olan ve geri sayıma devam eden Çember dizisi ile ilgili bilgiler netlik kazanmaya başladı. Dizinin oyuncu kadrosunda yer olacak isimler ve konusu ile ilgili merak edilenler sizlerle..

 

ANS Productions’ın yapımını üstlendiği yapımcılığını ve yönetmenliğini ise Abdullah Oğuz’un üstleneceği Çember dizisi ile ilgili bilgiler netleşiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Pelin Akil ve Anıl Altan’ın ardından son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Noyan karakterini canlandıran Barış Bağcı ile Seksenler dizisinden ayrılan Serhat Kılıç da yer alacak.

Ocak ayında başlayacak olan Çember dizisi yeni bir polisiye dizisi olarak karşımıza çıkacak. Daha önce Kızıl Elma, Ne Münasebet, Aile İşi gibi dizilerde rol alan Pelin Akil Çember dizisinin başrol isimlerinden bir tanesi olacak.

Öte yandan Arka Sıradakiler, Boynu Bükükler, Kaderimin Yazıldığı Gün gibi yapımlarda rol alan Anıl Altan da Çember dizisinde başrol olarak dizi severlerin karşısında olacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise sürpriz bir isim ilk bölümde konuk oyuncu olarak yer alacak. Menekşe ile Halil, Ezel gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Sedef Avcı dizinin konuk oyuncusu olarak dizide yer alacak.

Çember dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son Güncelleme: 03.12.2016 22:10
Yorumlar

Google+'da Paylaş