09 Şubat 2017 Perşembe 15:28
Çember Dizisi Komiser Yardımcısı Ayşe Hayatı ve Hakkında Merak Edilenler
 Kendisine en son TRT ekranlarında Seksenler kadrosunda izlediğimiz Pelin Akil şimdilerde Star TV'nin yeni dizisi olan çember ile izleme şansını yakalıyoruz. Ekranların başarılı oyuncusu Pelin Akil Aslında bu dizide tam da karakterine uygun bir rolü üstleniyor. Komiser yardımcısı Ayşe karakterini canlandıracak olan Pelin Akil eşi Anıl Altan ile birlikte çember dizisinde başrolü paylaşacak. Dizide rol alan oyuncunun sergilediği performans izleyici tarafından alkışa şayan gibi görünüyor.

Star TV televizyonlarında izleyici karşısına çıkacak olan Çember isimli dizide komiser yardımcısı Ayşe karakteri ile karşımıza çıkacak olan Pelin Akil başarılı performansını bu dizide de gözler önüne serecek. Çember dizisinde aldığı komiser yardımcısı rolünde eşi ile aynı sahneyi paylaşacak.
Çember dizisinde rol alan Pelin Akil Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğünde polis memurluğu yaparken girdiği sınav ile komiser yardımcısı olur. Pratikliği ve işe olan hevesi aynı zamanda doğuştan gelen yeteneği ile bir anda özel bir ekibin içine girer. Olaylara karşı duygusal ve ekipte tek kadın polisi olunca birçok duygunun üzerine bastırmak zorunda kalır. Karşısındaki kişinin yalan söyleyip söylemediğini anında Sezen hisleri kuvvetli insanlarla iyi iletişim kuran sorgulama ve ilk görüşmeleri genelde
ilk o yapan komiser yardımcısı Ayşe özel ekibi için iyi bir eleman oluyor. Ekipte Volkan ile didişip devamlı kavga etseler de birbirlerinden etkilenmeleri gözlerden kaçmıyor.

Son Güncelleme: 09.02.2017 15:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş