09 Şubat 2017 Perşembe 15:47
Çember Adem Serhat Kılıç Kimdir Nerelidir Başarısı ve Kariyer Hakkında Detaylar
 Ekranların yeni dizisi Çember için kadro tamamlandı. Star TV ekranlarında beğenilerek izlenen ve heyecanla beklenen çember dizisinde başkomiser Adem ilgi odağı oldu. Deneyimli komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen bir karakter olan başkomiser Adem gerçek hayatta ismi Serhat Kılıç. Peki Serhat Kılıç kimdir nerelidir başarısı ve kariyer hakkında detayları gelin hep birlikte inceleyelim...

 Star TV ekranlarının yeni dizisi çember ile karşımıza çıkan Adem karakterini canlandıracak isim Serhat Kılıç oldu.  Pelin Akil, Anıl Altan ve Barış Bağcı ile başrolleri paylaşacak olan başarılı oyuncu dizide Komiser Adem karakterine hayat verecek. Komiser Adem kimdir? işte detaylar..
Dizide Şişli Emniyet Müdürlüğünde Komiser olan Adem Küçük Kasabanın eğlenceli ve farklı karakterine sahip bir komiseri olarak karşımıza çıkıyor. Olaylara yaklaşımı diğerlerinden farklı grup içinde komediye hakim ekibin neşesi olan bir karakter evlenemeyen ve tek derdi bu olan, Komiser Adem için bu durum herkesin dilinde makara oluyor.

Hiç dinlemiyormuş, hiç ilgilenmiyormuş gibi dursa da olaylara getirdiği yorumlar ve bulduğu ufak ipuçları ekip arkadaşlarını şaşırtıyor. Küçük bir kasabada komiserken bir anda kendisini İstanbul’daki özel ekibin içinde bulunca onun için de yeni bir hayat başlıyor.

 

Son Güncelleme: 09.02.2017 15:49
Yorumlar

Google+'da Paylaş