04 Ocak 2017 Çarşamba 20:54
Bu Şehir Arkandan Gelecek Derin kimdir Leyla Lydia Tuğutlu Yaşı

ATV ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan Bu Şehir Arkandan Gelecek ilk bölümü ile 4 Ocak Çarşamba akşamı dizi severlerin karşısında oldu. Dizinin başrol oyuncularından olan ve Derin karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Çarşamba akşamlarına yepyeni bir dizi daha katıldı. Annesi ile babasının ardından küçüklüğünden bu yana Rauf’un yanında olan ve bir gemi adamı haline gelen Ali’nin hayatını ele alan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinin başrollerinde Kerem Bursin, Gürkan Uygun gibi isimler oynuyor.

Dizinin başrol oyuncularından olan ve Derin karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir?

Son dönemlerin öne çıkan isimlerinden olan Leyla Lydia Tuğutlu 29 Ekim 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Annesi Türk babası Alman olan Leyla Lydia Tuğutlu Berlin doğumludur.

Türkiye’ye ufak yaşlarda dönüş yapan Tuğutlu  5 yıl boyunca keman ve müzik dersleri almıştır ve aynı zamanda bir model ajansında çalışmıştır. Almanca , İngilizce ve Türkçe bilen Leyla Lydia Tuğutlu İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünü okumaya başlamıştır.

Aklında mankenlik ve fotomodellik de olan Leyla Lydia Tuğutlu konservatuarı bırakmış ve mankenliğe başlamıştır. İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünü okumaya devam eden Leyla Lydia Tuğutlu son olarak Tatlı İntikam dizisinde rol almıştır.

Son Güncelleme: 04.01.2017 20:54
Yorumlar

Google+'da Paylaş