20 Aralık 2016 Salı 14:46
Bodrum Masalı Uzay Serhan Onat kimdir kaç yaşında nereli
 Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Bodrum Masalı dizisi birçok başarılı oyuncu ile karşımıza çıkıyor .Bodrum Masalı dizisinde Uzay karakterini canlandıran Serhan Onat isimli oyuncumuzu bilinmeyen yönleriyle sayfamızda sizlere tanıtacağız. Serhan Onat kimdir nerelidir Kaç yaşında eğitim durumu nedir gibi soruların yanıtını sayfamızda bulabileceksiniz.

TMC yapım tarafından hazırlanan dizinin yapımcılığını Erol Avcı Senaristliğini Başar Başaran,Emre Özdür Yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin üstleniyor.Yayınlandığı ilk günden itibaren özellikle gençler tarafından büyük bir ilgiyle takip  edilen dizi oyuncuları hakkında detayları sizler için sayfamızda derledik.

Serhan Onat kimdir

Bodrum Masalı dizisinde oldukça beğenilen oyuncular arasında yer alan uzay karakterini canlandıran Serhan Onat 10 Ekim 1994 tarihinde Kocaeli'de dünyaya geldi.İlk orta Lise eğitimini burada tamamlayan yakışıklı oyuncumuz Anadolu Üniversitesi tiyatro bölümünde okumaktadır aynı zamanda Bale ve dans eğitimi almış olup ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol almıştır. Şehzade Murat karakterini canlandırarak oldukça başarılı bir performans sergilemiştir .Daha sonra Mayıs kraliçesi isimli dizide rol almış şimdilerde Bodrum Masalı dizisinde uzay karakterini canlandırmaktadır .

DİZİ

Bodrum Masalı, Mehmet Ada Öztekin, 2016

Mayıs Kraliçesi, Korhan Bozkurt, 2015

Muhteşem Yüzyıl, Mert Baykal/Yağız Alp Akaydın 2014

TİYATRO

Bir Ölüye Dair, Yeditepe Üniversitesi

Git Gel Dolap, Yeditepe Üniversitesi

Bahar Noktası, Yeditepe Üniversitesi

Conference Of Bird (Street Art), University of Winchester

Çardaş Prensesi, D.O.B. ve Anadolu Üniversitesi

Todes, Tan Sağtürk Akademi

Nothing, Tan Sağtürk Akademi

Bir Yaz Gecesi Rüyası, Tan Sağtürk Akademi

Körler, İzmit Sanat Merkezi

Son Güncelleme: 20.12.2016 14:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş