27 Kasım 2016 Pazar 22:11
Bodrum Masalı 15.bölüm fragmanı çıktı mı 4 Aralık Pazar Kanal D
 Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden olan Bodrum Masalı ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Sevilen yapım bu hafta 27 Kasım Pazar akşamı 14.bölüm ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte dizi  ile alakalı bilgiler sizlerle..

 

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe, Timuçin Esen, Şevval Sam, Alperen Duymaz gibi isimlerin yer aldığı ve her bölümü merakla takip edilen Bodrum Masalı dizisinde heyecan devam ediyor.

Son olarak 27 Kasım Pazar akşamı 14.bölümü ile sevenlerinin karşısında olan dizinin son bölümünden özet şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Faryalı’ya kurduğu tuzakta başarılı olan Evren ondan hesap sormayı planlasa da işler umduğu gibi gitmeyecektir. Ateş, Aslı, Kelebek ise Su’nun hayalini gerçekleştirmek için Cahit’in deposundan malları indirmeyi başarırlar ancak yakalanırlar! Gençleri izleyen başka bir çift göz daha vardır.

Alara ise planlarını bozmak için harekete geçildiğinden habersiz bir şekilde zafere hazırlanmaya devam eder. Gözde Evren’in Yıldız’a dönmüş olmasından dolayı rahatsızdır ve Evren’i bu sefer kolay affetmeyecektir.

Evren Ergüven ailesi ile birlikte İstanbul’da oldukça zengin ve rahat bir yaşam sürer. Birden bire yaşadığı çöküntü ile birlikte iflas eden Evren ailesi ile birlikte Bodrum’a gitme kararı alır.

Yıldız ise Evren’in eşidir. Yıllar önce Faryalı ile aşk yaşayan Yıldız Faryalı ile ortak otel işletmesi işine girer. Yıldız ve Evren’in Su ve Ateş adında iki çocuğu vardır.

Bodrum Masalı dizisi her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de!

Son Güncelleme: 26.11.2016 16:37
Yorumlar

Google+'da Paylaş