02 Aralık 2016 Cuma 11:27
Bir Garip Aşk Arnav kimdir Barun Sobti
 Kanal 7 ekranlarının sevilen yapımlarından olan Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizinin başrol isimlerinden olan ve Arnav karakterini canlandıran Barun Sobti ile ilgili merak edilenler şu şekilde..

 

Haftanın her günü saat 21.25’de yayınlanmaya devam eden Bir Garip Aşk dizisi her bölümü ile reytinglerde üst sıralarda ye alarak ne kadar ilgi gördüğünü bir kez daha gösteriyor. Ülkesi Hindistan’ın yanı sıra Türkiye’de de ilgi ile takip edilmeye devam ediyor.

Dizinin başrol oyuncularından olan ve Arnav karakterini canlandıran Barun Sobti ile ilgili bilgileri sizler için hazırladık.

Barun Sobti kimdir?

Barun Sobti 21 Ağustos 1984 tarihinde Hindistan’ın Delhi şehrinde dünyaya gelen Barun Sobti eğimini de Delhi’de tamamlar. Bollywood dizi ve film sektöründen önce 7 yıl boyunca bir Telekom şirketinde müdür olarak görev yapan Barun Sobti çocukluğundan beri aktör olmanın hayallerini kurmuştur.

Bir çok Hint dizisi ve sinema filminde rol alan Barun Sobti Bir Garip Aşk dizisindeki Arnav rolü ile de dikkatleri üzerine çeker. 398 bölümden oluşan Bir Garip Aşk dizisi ile birlikte sayısız ödül kazanan Barun Sobti 1.80 boyundadır.

Dizide acıma duygusu olmayan maddi çıkarların ön planda olduğuna inanan Arnav karakterini canlandıran Barun Sobti ülkesi Hindistan’da oldukça meşhur bir yıldızdır.

Son Güncelleme: 02.12.2016 11:28
Yorumlar

Google+'da Paylaş