28 Kasım 2016 Pazartesi 15:22
Bir Garip Aşk 9.bölüm fragmanı tuyoları 29 Kasım Salı özeti Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının efsanevi Hint dizisi Bir Garip Aşk geri döndü. Yalancı Bahar’ın bitimi ile birlikte yeni bölümleri yayınlanmaya başlayan Bir Garip Aşk dizisi 29 Kasım Salı akşamı 9.bölüm ile ekranlarda oluyor. İşte detaylar..

 

Haftanın her günü yeni bölümleriyle sevenlerinin karşısında olan ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisi uzun bir aranın ardından yeniden sevenlerinin karşısına çıktı. Ülkesi Hindistan’ın ardından ülkemiz Türkiye’de de büyük ilgi gören Bir Garip Aşk dizisi yeni bölümleriyle Kanal 7’nin yayın akışında kendisine yer buluyor.

29 Kasım Salı akşamı 9.bölüm ile ekranlarda olmaya hazırlanan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

Son bölüm özeti:

Dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler hayranlarını ekran başına kilitledi! Başı belaya giren Khushi’yi Arnav son anda kurtarıyor. Arnav’ın kendisine verdiği görevi yerine getirirken hesapta olmayan işlerle karşılaşan Khushi’nin yardımına durumun farkına saatler sonra varan Arnav koşuyor. Khushi de Arnav ile ilgili önemli bir karar alır.

Payal’den gelen haber ile birlikte Khushi’den haber alınamadığı bilgisi Arnav’a ulaşır ve Arnav da telaşlı bir şekilde evden çıkar. Khushi’nin yanına gittiğinde ise onun baygın bir şekilde yattığını gören Arnav onu hemen eve götürür.

Bir Garip Aşk dizisi haftanın her günü saat 21.25’de Kanal 7 ekranlarında!

Son Güncelleme: 28.11.2016 15:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş