27 Kasım 2016 Pazar 22:10
Bir Garip Aşk 8.bölüm fragmanı 28 Kasım Pazartesi Kanal 7
 Kanal 7 ekranlarının Hint dizisi furyasına yeni bir dizi daha katıldı. Daha önce de seyircilerin karşısında olan Bir Garip Aşk dizisi yeni bölümleriyle geri dönüş yaptı. 28 Kasım Pazartesi akşamı 8.bölüm ile yayınlanacak olan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hint sinemasının 100.yılına özel olarak hazırlanan Yalancı Bahar dizisinin bitiminin ardından Kanal 7 daha önce de sevenlerinin karşısına çıkardığı Bir Garip Aşk dizisin yeni bölümleriyle tekrardan seyircilerinin karşısında oldu.

Şuanda Deli Divane dizisi ile birlikte reytinglerde üst sıraları zorlayan Bir Garip Aşk dizisinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekilde;

Son bölüm özeti:

Takvim çekimleri için ofise gelen ünlü manken Lisa yüzünden başı derde giren Khushi kimse durumu fark etmeden çözmeye çalışır anca başarılı olamaz. Arnav ise Lisa’nın bu sorunu yüzünden ofisi terk etmesi ile birlikte yeni bir manken aramaya başlar.

Arnav khushi’ye yeni görevler vererek onu zorlamaya başlamıştır. Khushi’nin ofisteki üçüncü gününde ise Lisa takvim çekimleri için şirkete gelir. Lisa güzelliği kadar eşyalarına gösterdiği önem ile de çalışanlarını şaşkına çevirir.

Arnav ise durumu fark eder ve Khushi’den çekimler bitene kadar kürküne göz kulak olmasını ister. Lavanya’nın asistanları ise Khushi’yi zor duruma düşürecek bir plan yaparak Lisa’nın kürküne zarar verme içerisindedirler.

Bir Garip Aşk dizisi haftanın her günü Kanal 7 ekranlarında!

Son Güncelleme: 27.11.2016 22:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş