28 Ocak 2017 Cumartesi 18:04
Bir Garip Aşk 68.bölüm fragmanı 29 Ocak Pazar Kanal 7 Khushi ve Manaroma İş Birliğinde
 Kanal 7 ekranlarına damga vurmaya devam eden ve haftanın her akşamı yayın hayatını sürdüren Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Son olarak 67.bölüm ile ekranlarda olan diziden gelişmeler şu şekilde..

 

Bir dönem Hindistan’da yayınlanan ve yayınlandığı süre zarfı içerisinde büyük ilgi gören Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmayı sürdürüyoruz. Khushi  ve Arnav’ın hikayesini ele alan Bir Garip Aşk dizisi son olarak 29 Ocak Pazar akşamı 68.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanıyor.

Khushi ve Manaroma’nın iş birliği yaptığı Bir Garip Aşk dizisinin son bölümünden gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Khushi, Arnav ile olan endişelerini Mnaroma ile paylaşmıştır. İlk başlarda ona inanmayan Manaroma ise daha sonra Arnav’u bulmak için Khushi ile işbirliği içerisinde olur.

Raizada malikanesinde ailenin üzülmemesi için karakola gidemeyen Khushi ise gazetede gördüğü bir dedektiflik ajansı ile konuşmaya gider. Manaroma ise Khushi’deki tuhaf davranışların bir nedeni olduğunu düşünmektedir.

Khushi dedektiflik ajansında Arnav hakkında bildiği her şeyi Manaroma ile paylaşmak zorunda kalır. Ertesi gün ise havayollarının güvenlik birimlerine giden Khushi ise güvenlik kamerasının kayıtlarını istese de bunun mümkün olamayacağını öğrenir.

 

Bir Garip Aşk dizisi her akşam saat 21.10’da Kanal 7 ekranlarında!

Son Güncelleme: 28.01.2017 18:05
Yorumlar

Google+'da Paylaş