21 Ocak 2017 Cumartesi 19:36
Bir Garip Aşk 61.bölüm fragmanı 22 Ocak Pazar Kanal 7

Kanal 7 ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 61.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan diziden ayrıntılar şu şekilde!

Haftanın her akşamı sevenlerinin karşısına geçen ve her bölümü ile reytinglerde üst sıralarda yer alan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor.

2011 2012 yıllarında Hindistan’da yayınlanan Bir Garip Aşk dizisi ülkemizde Yalancı Bahar’ın bitiminin ardından yayınlanmaya başlamıştı. İşte son bölümde yaşanana gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Arnav’a sıradan insanların çektiği zorlukları göstermek isteyen Khushi onu ailesi ile birlikte birkaç gün geçirmeye ikna eder. Gupta ailesinin evinde Arnav’ı bir takım sorunlar beklemektedir.

Bu gelişmenin yanı sıra Bobbly ie Shyam’ın anahtar kopyalamak için kullandığı sabunu ele geçirir ve Shyam çok endişelenir. Arnav’ı ikna eden  Khushi ise onu ailesinin yanına götürür. İstemeyerek de olsa Gupta ailesinin yanına giden Arnav’ı klimanın arızalanması ile başlayan sorunlar elektriklerin gitmesi ile birlikte devam eder.

Diğer yandan ise Arnav’ın Khuhsi’nin odasını giderek kendi odasına benzetmesi ise ondan Khushi’ye kendisinden intikam aldığını düşündürür. Bakalım Arnav bu sorunların nasıl üstesinden gelecek göreceğiz.

Son Güncelleme: 21.01.2017 19:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş