20 Ocak 2017 Cuma 19:48
Bir Garip Aşk 60.bölüm fragmanı 21 Ocak Cumartesi Kanal 7 Arnav Fenalaşıyor

Hint yapımlı diziler arasında en çok reyting alan dizilerden bir tanesi olan Bir Garip Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. 21 Ocak Cumartesi 60.bölüm ile yayınlanmaya hazırlanan dizi ile ilgili bilgiler sizlerle!

Haftanın her akşamı ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Bir Garip Aşk dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 2011 2012 yıllarında Hindistan’da yayınlanan ve ülkemizde de büyük bir ilgi ile beklenen Bir Garip Aşk dizisi yine çok konuşulacak bir bölümle ekranlarda oldu.

21 ocak cumartesi akşamında sevenlerinin karşısına 60.bölüm ile çıkmaya hazırlanan diziden son gelişmeler şu şekilde;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Arnav ile akşam yemeği yemeye hazırlanan Khushi’nin hatası ile birlikte Arnav baygınlık geçirir. Bunun ardından ikili arasında yeni bir gerginlik yeni bir problem daha çıkar.

Khushi yemek için Arnav’ı beklediği için tüm gün aç kalmıştır. Arnav’ın gelmesine kısa bir süre kala sofrayı hazırlayan Khushi açlığına daha fazla dayanamaz ve kendinden geçmiş bir şekilde yemeklerden yemeye başlar.

Kısa süre sonra eve gelen Arnav ise evde hiçbir şey kalmadığını görür ve çok sinirlenir. Khushi mutfağa yemek hazırlamaya gittiğinde kan şekeri düşer ve fenalaşır. Yaşananlardan dolayı büyük bir pişmanlık duyan Khushi’nin ne yapacağı merak konusu olur.

Yorumlar

Google+'da Paylaş